Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

بررسی نقش طراحی سایت در رشد اقتصادی

45 بازدید

 • بررسی نقش طراحی سایت در رشد اقتصادی
  azadehsadeghi

  azadehsadeghi

  بررسی نقش طراحی سایت در رشد اقتصادی
  بسیاری از مارک های جهانی که قبلاً در بازارهای اشباع مانند آمریکای شمالی و اروپا به خوبی تثبیت شده اند به طور مداوم به دنبال فرصت های جدید در سراسر جهان برای گسترش هستند ، به طور معمول در حال رشد اقتصادهای رو به رشد مانند منطقه ای پی ای سی یا کشورهای بی آر آی سی برزیل ، روسیه هند هستند. البته با توجه به وسعت ، پتانسیل و ثبات نسبی این بازارها ، این تقریباً یک قدم طبیعی است که باید برداشته شود.
  با این حال ، ترس من این است که با انجام این کار ، بسیاری از مارک های موجود در بازارهای غیرمترقبه دیگر جایی که می توانند صف را از دست بدهند و از رقابت پایین در طراحی سایت استفاده می کنند ، نیستند. یکی از چنین بازارهایی که نمی توان از آن غافل شد منطقه خاورمیانه و آفریقای شمالی است. بیش از میلیون نفر در این منطقه سکونت دارند و به زبان اصلی عربی در بیش از کشور جهان در طراحی سایت صحبت می کنند.
  استراتژی بازاریابی در طراحی سایت
  با توجه به اهمیت روزافزون استراتژی بازاریابی موضعی در پی پی سی ارزش درک تفاوت ها در سه منطقه اصلی خاورمیانه ، نه تنها برای تنظیم استراتژی پی پی سی شما مطابق آنچه نیاز است بلکه درک این موضوع است که عمودی ها در هر کدام جهت طراحی سایت بهتر عمل می کنند. استفاده از زبان عربی در طراحی سایت اولین چیزی که باید در نظر بگیرید زبان عربی است. خبر خوب این است که در حالی که بسیاری از گویش های سطح کشور وجود دارد.
  http://www.idea-soft.ir / http://www.sitecode.ir / http://www.npco.net / https://www.limotorsh.com


برای درج پاسخ عضویت الزامی است.آمار

 • بازدید امروز: 939
 • بازدید دیروز: 949
 • بازدید کل: 662144