Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نحوه رسیدن طراحی سایت به صفحه اول گوگل

45 بازدید

 • نحوه رسیدن طراحی سایت به صفحه اول گوگل
  azadehsadeghi

  azadehsadeghi

  نحوه رسیدن طراحی سایت به صفحه اول گوگل
  در مقاله های گذشته در مورد اهمیت صفحه ی اول در طراحی سایت توضیح دادیم و به نکاتی اشاره کردیم که امیدواریم مورد توجه شما قرار گرفته باشد بحث ما به قسمت محتوای ثانویه واهمیت ان در طراحی سایت رسید اکنون می خواهیم به بیان مزایای محتوای ثانویه اشاره کنیم اهمیت صفحه ی اول در طراحی سایت که از جدید ترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت سایت کد می باشد را نیز مطالعه نمایید.
  مزایای محتوای ثانویه در طراحی سایت
  یکی از اشتباهات رایجی که در طراحی سایت ها صورت می گیرد این است تمرکز بر روی فهرستی از ویژگی ها قرارمی گیرد و اطلاعات کافی در مورد مزایا در اختیار مشتری قرار نمی گیرد باید توجه کنید که ویژگی ها حرف می زنند و مزایا می فروشند تمرکز خود را بر روی این مساله بگذارید که بازدیدکنندگان از محصول یا خدمت شما چه نفعی می برند اساله اصلی در طراحی سایت مخصوصا طراحی صفحه ی اصلی این است به مشتریان خود نشان دهید گچونه پس از استفاده از محصول یا خدمت شما زندگی شان دچار تغییر می شود و بهبود می یابد
  http://www.sitecode.ir / http://www.npco.net / https://www.limotorsh.com / http://www.idea-soft.ir


برای درج پاسخ عضویت الزامی است.آمار

 • بازدید امروز: 1036
 • بازدید دیروز: 949
 • بازدید کل: 662241