Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

اهمیت فضای سفید در طراحی سایت

61 بازدید

 • اهمیت فضای سفید در طراحی سایت
  azadehsadeghi

  azadehsadeghi

  اهمیت فضای سفید در طراحی سایت
  حداقل پنج بار قدم طراحی سایتخود را تحویل دهید شما قول می دهم بار اول یا دوم درست آن را دریافت نکنید اگر خطی را گل می کنید دوباره آن را انتخاب نکنید در اتاق ویرایش بی فایده است. در عوض مکث کنید نفس بکشید سپس دو جمله را عقب بگیرید. این به شما فضای کافی طراحی سایت می دهد تا بعداً ادغام را با هم ادغام کنید هنگامی که فکر می کنید حداقل دو اجرای خوب را در تمام طول مدت بازی به شما ارائه داده اید این بار دیگر یک طراحی سایت احمقانه انجام دهید.
  مسخره باشید طراحی سایت درست کنید لذت ببرید شما ممکن است هیچ یک از آن استفاده نکنید اما بعد دوباره چه کسی می داند سرانجام ، مواردی را ضبط کنید که شما با دوربین صحبت نمی کنید. اگر یک مربی رقص هستید کل درس رقص را ضبط کنید. اگر یک طراح گرافیک طراحی سایت هستید در محل کار خود یک دوربین تنظیم کنید و خودتان طراحی سایت فیلم جالب طراحی کنید. به عنوان مثال ، تعداد عکس هایی را ببینید که فقط کسی نیست که در این فیلم توضیح دهند.
  طراح گرافیک طراحی سایت
  با کسی صحبت می کند این به طراحی سایت شما امکان می دهد در طول ویدیو از آن استفاده کنید. کسی که یک مونولوگ سه دقیقه ای مستقیم به دوربین تحویل می دهد بعد از ثانیه کسل کننده می شود. اما اگر بتوانید بصری هرچه راجع به آن صحبت می کنید نشان دهید همه بهتر هنگامی که فیلمبرداری طراحی سایت را تمام کردید ممکن است تعجب کنید که با این همه فیلم هایی که به تازگی شلیک کرده اید چه باید بکنید. اکنون زمان ویرایش آن طراحی سایت است.
  http://www.sitecode.ir / http://www.idea-soft.ir / https://www.limotorsh.com / http://www.npco.net


برای درج پاسخ عضویت الزامی است.آمار

 • بازدید امروز: 228
 • بازدید دیروز: 1373
 • بازدید کل: 706319