Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

راهکارهای طراحی سایت برای جلب اعتماد کاربر

15 بازدید

 • راهکارهای طراحی سایت برای جلب اعتماد کاربر
  azadehsadeghi

  azadehsadeghi

  راهکارهای طراحی سایت برای جلب اعتماد کاربر
  کاربران با مشاهده ی سایت تصمیم می گیرند که در ان بمانند یا ان را ترک کنند شکل گیری این حالت تنها پس از ورود به سایت و حتی بدون خواندن یک کلمه از محتوا صورت می گیرد به همین علت است که طراحی سایت از قبل از تولید محتوا اهمیت می یابد بازدید های کوتاه مدت از سایت نشان می دهد طراحی سایت شما به گونه ای ست که نتوانسته کاربر را راضی کند که در سایت بماند در این مقاله می خواهیم راهکار هایی ارایه دهیم که هنگام طراحی سایت باعث جلب اعتماد کاربر می شود.
  وعده های خود را در طراحی سایت عملی کنید
  ساده ترین راه برای جلب اعتماد کاربران در طراحی وب سایت این است که وعده های خود را عملی کنید مثلا اگی قرار است در تاریخی معین مطلبی معین را در طراحی سایت بارگذاری کنید این کار را به موقع انجام دهید و ان را به تعویق نیاندازید یا این که هنگام ارسال خبرنامه هیچ گاه پیام های تبلیغاتی ارسال نکنید بررسی جدیدترین رویکردها در طراحی سایت که از جدید ترین و بروز ترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد را نیز مطالعه نمایید.
  https://www.limotorsh.com / http://www.idea-soft.ir / http://www.sitecode.ir / http://www.npco.net


برای درج پاسخ عضویت الزامی است.آمار

 • بازدید امروز: 930
 • بازدید دیروز: 770
 • بازدید کل: 631865