Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

کش کردن و مزایای آن در طراحی سایت

25 بازدید

 • کش کردن و مزایای آن در طراحی سایت
  azadehsadeghi

  azadehsadeghi

  کش کردن و مزایای آن در طراحی سایت
  اصطلاح کش کردن در طراحی سایت به چه معناست ؟ معمولا سایت ها پس از طراحی هزاران بار مشاهده می شوند هربار که مرورگر درخواست یک صفحه از وب را می کند سرور اخرین پست هارا بازیابی می کند و نتیجه ی نهایی را در اختیار ما قرار می دهد این دقیقا کاری ست که در کش کردن اتفاق می افتد فرض کنید کسی که اولین بار از طراحی سایت شما بازدید کرده ان را به صورت نرمال دریافت می کندیعنی با دریافت درخواست پردازش انجام می شود و و نتایج به شکل اچ تی ام ال بر روی مرور گر کاربر ظاهر می شود سرور این فایل را در حافظه ی خود نگه می دارد و دفعه ی بعد در صورت مراجعه ی کاربر دیگر فرایند پردازش صورت نمی گیرد این فرایند در طراحی سایت به کش کردن شهرت دارد.
  ایا کش کردن در امر طراحی سایت موثر است ؟
  اگر طراحی سایتی خوب باشد زمان باز شدن صفحات کم تر از دوثانیه به طول می انجامد در واقع کش کردن به مقدار قابل توجهی در زمان کاربران صرفه جویی می کند با کش کردن عملیات بهینه سازی سایت بهتر صورت می پذیرد و تحمل بار ترافیکی در طراحی سایت اسان تر می شود.
  https://www.limotorsh.com / http://www.idea-soft.ir / http://www.npco.net / http://www.sitecode.ir


برای درج پاسخ عضویت الزامی است.



آمار

 • بازدید امروز: 956
 • بازدید دیروز: 770
 • بازدید کل: 631891