Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

اهمیت صفحه نمایش طراحی سایت

25 بازدید

 • اهمیت صفحه نمایش طراحی سایت
  azadehsadeghi

  azadehsadeghi

  اهمیت صفحه نمایش طراحی سایت
  من می خواهم شما را به وضوح درک کنید که رتینا دیسپلی چیست در ساده ترین شرایط، به معنی نمایشگر با کیفیت بالا در طراحی سایت است. همچنین، محصولات اپل برای این نوع نمایش ظریف نیست. شبکیه چشم نمایش به سادگی برای مدت اپل است، اما تلفن های دیگر، قرص و مانیتور همچنین دارای صفحه نمایش با کیفیت بالاتر اما، چون این صفحه نمایش ها به طور گسترده ای اجرا و استفاده می شوند، طراحی سایت ها و برنامه هایی که از این صفحه نمایش ها پشتیبانی می کنند.
  بیشتر از همیشه مهم است با این توضیح، اجازه دهید من به شما توضیح دهم که چرا تصاویر آماده رتینا و طراحی سایت پاسخگو به دست دست و چگونگی ایجاد چنین تصاویری برای طراحی سایت پاسخگو می باشد. نمایش شبکیه چشم نام تجاری نام تجاری اپل است که اشاره به صفحه نمایش کریستال مایع است که پیکسل ها را با تراکم بالاتر در طراحی سایت نمایش می دهد. تجسم ساده این مفهوم را به خوبی توضیح می دهد.
  مفهوم کلی شبکیه در طراحی سایت
  بنابراین نگاهی به تصویر زیر می اندازیم که پیکسل ها را بین شبکیه و صفحه نمایش تعریف استاندارد در طراحی سایت مقایسه می کند. در نمایش شبکیه چشم، شما می توانید دو برابر پیکسل در همان مقدار از فضا همانطور که شما با صفحه نمایش سنتی به همین دلیل است که آیکون ها و یا متن ها در آیپد به نظر می رسد طراحی سایت تاریک تر و سپس بر روی آیپد شبکیه استاندارد در طراحی سایت طراحان طراحی سایت است.
  طراحان اکنون باید انواع مختلفی از صفحه نمایش را در خود جای دهند. این بدان معنی است که دو چیز کاربران با نمایش شبکیه چشم یا تصاویر بد نمایش داده شده در طرح هایی که پشتیبانی رتینا را ندارند و یا طرح هایی که شبکیه پشتیبانی می کنند، کاربران از تصاویر با کیفیت بالا و دقیق که همه ما آن را طلب و عشق می خواهیم در طراحی سایت لذت ببرید. اهمیت رتینا در طراحی سایت پاسخگو پاسخ به این سوال در واقع بسیار ساده است.
  https://www.limotorsh.com / http://www.idea-soft.ir / http://www.sitecode.ir / http://www.npco.net


برای درج پاسخ عضویت الزامی است.آمار

 • بازدید امروز: 967
 • بازدید دیروز: 770
 • بازدید کل: 631902