Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

چاپ بنر چیست و چه کاربردهایی دارد؟

1125 بازدید

 • چاپ بنر چیست و چه کاربردهایی دارد؟
  خانه طراحان سام

  خانه طراحان سام

  چاپ بنر می تواند برای طیف وسیعی از اهداف مورد استفاده قرار گیرد.  
  کاربردهای چاپ بنر : استفاده در همایشها، کنفرانس ها، سمینار ها واجلاس های مختلف برای اطلاع رسانی و افزایش ارزش ویژه برند ، و یا استفاده برای فراخوانی محصولات جدید و تبلیغات هر چه موثرتر محصولات. 
  تقریبا برای هر رویدادی که شرکت شما میزبانی و یا درآن شرکت می کند، یک بنر سفارشی می تواند به انتشار و انتقال پیام بازاریابی و معرفی محصولات یا خدمات شما کمک کند.
  بنرها در جنس، سایزو ابعاد مختلفی وجود دارند که شما می توانید با توجه به نوع مراسم و فضای تعبیه شده بهترین انتخاب را داشته باشید.  یک بنر در سایز بزرگ  برای استفاده در یک اجلاس و یا جشنواره ، و  یک بنر متوسط ، برای جلب توجه مخاطبان به یک محصول جدید در فروشگاه شما، ایده آل است.
  بنرها برای استفاده در فضای داخلی و فضای خارجی ساخته شده اند .به راحتی می توانید برای  تبلیغات در فضای خارجی  از بنر با کیفیت و مقاوم استفاده نمایید و برایفضای داخلی از بنری با بافت های ریز.
  چاپ بنرهای تبلیغاتی می توانند از طرق مختلفی آویزان شوند که به شما این امکان را می دهند تا با توجه به فضا از طرح عمودی و یا افقی استفاده نمائید و به زییایی بصری و تاثیرگذاری پیامتان بیافزایید.
  منبع : خانه طراحان سام


برای درج پاسخ عضویت الزامی است.آمار

 • بازدید امروز: 312
 • بازدید دیروز: 1103
 • بازدید کل: 703800