Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

توری حصاری زنجیری

331 بازدید

 • توری حصاری زنجیری
  سونا رشنودی

  سونا رشنودی

  یکی از راه کارهای مرزبندی و ایجاد مانع حصارکشی می باشد.بستن حصار از دیرباز با سنگ و چوب مرسوم بوده و در زمان های نه چندان دور از پرچین های طبیعی که از درختان تیغ دار و گیاهان ایجاد می کردند عملیات حصار کشی صورت می گرفت.قالبا این حصارکشی های امنیت کامل و دوام و عمر مناسب یک حصار با کیفیت را نداشت و پس از چندی کارایی خود را از دست می داد .امروزه روش هایی متفاوتی متداول گشته است که نه تنها موجب گشته عمر حصار بیشتر گردد بلکه کارایی – هزینه ساخت و کیفیت را بسیار مطلوب تر نموده است.
  توری حصاری زنجیری از معروف ترین و محبوب ترین انواع توری های حصاری به شمار می رود که علاوه بر حصارکشی در موارد عمومی بسیار زیادی کاربرد دارد. توری حصاری زنجیری تار و پود نداشته وبه دلیل نوع بافت آن و لینک شدن سیم های تشکیل دهنده توری از عرض با نام توری زنجیری معروف می باشد. می توان از محصولات ایران توری استفاده نمود.
  توری حصاری زنجیری به عنوان یک محافظ دارای مقاومتی طولانی و قابلیت نصب آسان و دارای امنیتی بالا می باشد . جنس سیم تشکیل دهنده توری های حصاری زنجیری از گالوانیزه گرم می باشد که دارای روکشی از فلز روی هستند که باعث ضد زنگ بودن توری حتی بعد از ۵۰ سال مصرف در طبیعت و جو رطوبتی می باشد.
  از توری حصاری زنجیری برای تعیین مرزهای املاک شخصی افراد و محصور کردن حیوانات – محوطه های ورزشی و مراکز نظامی و فرودگاه ها استفاده می شود. طول رول های توری حصاری زنجیری بسته به درخواست از ۵ متر الی ۲۵ متر طول قابل تولید بوده و همچنین تنوع عرضی از ۵۰ سانتیمتر الی ۴ متر قابل عرضه می باشد.
  تنوع ضخامت مفتول :۴mm – ۳٫۵۰mm – ۳mm – ۳٫۸mm – ۲٫۵mm – ۲٫۴۱mm
  تنوع چشمه توری حصاری زنجیری: ۲cm – ۳cm – ۴cm – ۵cm – ۶cm -6.5cm – ۷cm
  از کاربردهای دیگر توری زنجیری استفاده از آن برای حفظ ایمنی کارگران هنگام عملیات های ساختمانی در مقابل سقوط از ارتفاع می باشد.
 • سونا رشنودی

  سونا رشنودی

  توری جوشی از یک سری سیم های موازی تشکیل شده است که در فاصله ای دقیق به یکدیگر جوش داده شده اند. برای تولید توری های جوشی از ماشین آلات پیشرفته جهت ایجاد شبکه های دقیق استفاده می شود که سبب صرفه جویی زیادی در زمان، انرژی و نیروی کار می شود. توری های جوشی از فولاد استیل یا ضد زنگ در اندازه ها و سایزهای متفاوت تولید می شوند. این محصول کاربردهای گسترده ای در بخش های کشاورزی، صنعتی، حمل ونقل، باغداری و صنایع غذایی دارد. علاوه بر این، از توری جوشی در معادن، باغبانی، حفاظت از ماشین آلات ، نما و دکوراسیون نیز استفاده می گردد. در حقیقت توری جوشی نوعی حصار مشی است، که سیم های مشی فولادی به شکل مربع یا مستطیل در کنار یکدیگر قرار گرفته و محل تقاطع آنها به هم جوش می خورد. انواع متفاوتی از توری جوشی وجود دارد که بسته به نوع ساختار و مصرف آنها طبقه بندی می شوند که از جمله آنها به توری جوشی تقویت کننده بتن، توری مش جوشی گالوانیزه الکتریکی، توری مش جوشی گالوانیزه گرم،توری مش جوشی، با استیل ضد زنگ،توری حصاری، فلزی وتوری جوشی با نوار گریتینگ می توان اشاره کرد.
  https://irantoori.com


برای درج پاسخ عضویت الزامی است.آمار

 • بازدید امروز: 289
 • بازدید دیروز: 1373
 • بازدید کل: 706380