Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

​هاست وردپرس را بشناسیم

761 بازدید

 • ​هاست وردپرس را بشناسیم
  هاستکد

  هاستکد

  هاست وردپرس را بشناسیم
  یک هاستلینوکس ی با کانفیگ های منحصر به فرد می باشد که قدرتبسیار زیادی در میزبانی از وب سایت هایی که از این cms استفاده می کنند دارد.
  وردپرس چیست؟
  وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا و یا Cms می‌باشد که به دلایل متعددی همچون متن بازبودن، ارائه‌ی آپدیت‌های منظم، دارا بودن پلاگین ها و تم‌های متنوع و کاربردی
  بسیار محبوب و پراستفاده می‌باشد. به طوری که بسیاری از سایت‌های دنیا از این Cms به صورت گسترده استفاده می‌کنند.
  وردپرس با زبان برنامه‌نویسی PHP کدنویسی شده لذا باید میزبان وب‌سایت شما بایداز نوع هاستلینوکس بوده و بر روی سرور Mysql وPhp و Apache حتماً نصب و راه‌اندازی شده باشد.
  سایت رسمی WordPress با ارائه تمامی راه‌کارهای مدیریتی و امکاناتبه صورت رایگان خدمتی بزرگ در حق وبمستران می‌باشد که شما هم می‌توانید از آن بهره‌مند
  شوید.
  وردپرس به دلایل کدنویسی و اضافه شدن قابلیتجدیدی به نامHeartbeat در بخشمدیریت آن استفاده از منابع سخت‌افزاری سرور را به شدت درگیر می‌کند و همین امر
  باعث می‌شود تا میزبان هاستینگ این‌گونه وب‌سایت‌ها از ارائه خدمات به آن‌ها
  خودداری کنند و یا نتوانند سرویس با کیفیتی ارائه کنند.
  اگر شما به عنوان وبمستر قصد راه اندازی وب‌سایتشخصی خود را با استفاده از وردپرس دارید باید حتماً در هنگام خرید هاست به این نکته توجه کنید و از میزبان هاستینگخودتان بهترین سرویس برای میزبانی وردپرس را بخواهید.
  هاست وردپرس چیست و باید دارای چه ویژگی‌هایی باشد؟
  ۱ – هاست لینوکس موردنظر شما نباید دارای محدودیتتوابعPHP برای عملکرد صحیح باشد.
  ۲ – مشکلی رایج استفاده کنندگان از هاست لینوکسبرای سیستم مدیریت محتوای وردپرس در بسیاری از مواقع محدودیت‌های Max Post Size وMax Upload Size و همچنینمموری لیمیت می‌باشد که باید به آن توجه نمایید.
  ۳ – به دلیل استفاده‌ی زیاد از منابع سرور توسطوردپرس باید سرور میزبانی دارای منابع زیاد و سخت‌افزارهای پرمیوم حرفه‌ای باشد.
  سایتهای زیادی از جمله تور تایلند و شرکت طراحی سایت سایت کاپ هاست خود را از سایت ما تهیهمیکنند
   


برای درج پاسخ عضویت الزامی است.آمار

 • بازدید امروز: 159
 • بازدید دیروز: 1307
 • بازدید کل: 707557