Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نسل جدید بلوتوث ، بلوتوث 5

139 بازدید

 • نسل جدید بلوتوث ، بلوتوث 5
  مگ بوت

  مگ بوت

  نسل جدید بلوتوث ، بلوتوث 5
  این هفته Bluetooth Special Interest Group(SIG) تصمیم گرفت به طور رسمی بلوتوث 5 را به عنوان آخرین نسخه از ویژگی های هسته ای بلوتوث معرفی کند. طبق برآوردهای انجام شده ظرف 2 تا 6 ماه آینده دستگاههای دارای بلوتوث 5 به بازار عرضه خواهند شد و این بدان معناست که اکثر دستگاههایی که در سال 2017 منتشر می شوند از این تکنولوژی بهره خواهند برد.
  سرعت بیشتر، دامنه اتصال طولانی تر، و ظرفیت پخش بزرگتر
  برد طولانی بلوتوث 5 بدان معنی است که ارتباط بین دستگاههای بلوتوث را می توان در فواصل طولانی تر حفظ کرد و در عین حال یک ارتباط قوی را نگه داشت. با افزایش ظرفیت پخش نیز می تواند حجم بزرگتری از داده ها را ارسال کرد. سرعت بالاتر در این تکنولوژی نیز منجر به دستگاههای با عملکرد و پاسخگویی بالا می شود.
  هماهنگی، قادر به همزیستی با دستگاههای دیگر در یک مکان مشابه
  تکنولوژی اینترنت اشیا در زندگی امروزی که فن آوری های بیسیم مختلفی وجود دارند بسیار رایج شده است.
  برای تطبیق با این پیشرفت ها، بلوتوث 5 شامل بروزرسانی هایی است که به کاهش تداخل احتمالی با سایر فن آوری های بیسیم کمک می کند، و به دستگاههای بلوتوث 5 اجازه می دهد با دستگاههای اینترنت اشیا، که از فن آوری های مختلف تکنولوژی بیسیم در مکان مشابه استفاده می کنند، همزیستی داشته باشند.


برای درج پاسخ عضویت الزامی است.آمار

 • بازدید امروز: 23
 • بازدید دیروز: 1307
 • بازدید کل: 707421