Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

معرفی مجتمع تجاری آرمیتاژ گلشن مشهد

113 بازدید

 • معرفی مجتمع تجاری آرمیتاژ گلشن مشهد
  FNS

  FNS

  GOL1-680x749.jpg
  مجتمع تجاری آرمیتاژ مشهد - نشاط آوران واقع در حاشیه بلوار هفت تیر، نبش خیابان گلشن دارای ۳۴ طبقه به مساحت عرصه ۴۱۰۰ متر مربع و زیربنای تقریبی ۵۰۰۰۰ متر مربع مرتفع ترین برج تجاری و اداری مشهد به ارتفاع ۱۴۰ متر می باشد
  برج اداری و تجاری آرمیتاژ گلشن در زمینی به مساحت 4100 مترمربع با زیربنای 50 هزار مترمربع در 33 طبقه (با احتساب 5 طبقه پارکینگ) مشتمل بر 330 واحد تجاری (طبقات 1- تا 3)، 140 واحد اداری (طبقات 5 تا 28) و پارکینگ (طبقات 2-و4-) می باشد. همچنین پروژه آرمیتاژ گلشن مرتفع ترین برج تجاری و اداری مشهد به ارتفاع ۱۴۰ متر می باشد.
  طبقات اداری از طبقه 6 تا 20 به صورت تیپ و با مساحت 800 متر مربع در هر طبقه شامل 9 واحد آپارتمانی اداری 60 تا 90 متر مربع طراحی شده است که به خاطر تجمع فضاهای تاسیساتی در مرکز پلان به راحتی قابل تجمع و تبدیل شدن به فلت های بزرگتر دفتری را دارد. طبقات 20 تا 28 با مساحت حدود 350 مترمربع به واحد های بزرگتر با پلان های ویژه اختصاص یافته است.
  مشخصات و خدمات رفاهی برج آرمیتاژ گلشن مشهد در سایت نشاط آوران
  دارای فضایی مناسب برای دفاتر اداری
  محلی عالی جهت امکان خرید کالا و گذران اوقات فراغت شما هموطنان
  ایجاد محیطی ایده آل برای کسب و کار هدف اصلی برج ارمیتاژ مشهد می باشد
  این پروژه مطابق با استانداردهای جهانی و با ایده های منحصر به فرد معماری طراحی و به بهره برداری رسیده است.
  مجموعه تجاری آرمیتاژ گلشن در 5 طبقه با رعایت استانداردهای بین المللی با هدف ارائه فضایی متفاوت در حوزه تفریح و خرید
  از طبقه 1- تا 3+ با بیش از 300 واحد تجاری لوکس
  رستوران و کافه تریا
  مجموعه آبی و استخر
  سوناهای متفاوت (بخار،خشک و یخ) و جکوزی
  فضاهای SPA تالاسوتراپی
  استخر با آب دریای گرم
  سالن یوگا
  بیلیارد و اسکواش
  بدنسازی و VIP Garden جایگاه اختصاصی تشریفات در نظر گرفته شده است
  استفاده از VIP Center فقط جهت مالکین آرمیتاژ گلشن خواهد بود
  وجود بزرگترین برندهای اصل اروپایی
  هایپر مارکت
  فودکورت (رستوران های ملل)
  فضای نگهداری و بازی کودکان
  بولینگ و بازی های کامپیوتری
  2016-10-05.jpg
  مرکز VIP و کلوپ برج آرمیتاژ گلشن مشهد
  VIP Center برج آرمیتاژ گلشن در طبقه چهارم جهت استفاده مالکین مجتمع تجاری پیش بینی شده است. دراین مجموعه که به وسعت حدود 1500 مترمربع می باشد.
  مجموعه Business Center ؛این مجموعه با مساحت حدود 2000 مترمربع در قسمتی از طبقه چهارم و پنجم شامل سالن کنفرانس و غرفه های نمایشگاهی در نظر گرفته شده است و 4 سالن اختصاصی Meeting room، بوفه صبحانه، مرکز مالی و فاینانس، آژانس های هواپیمایی و مسافرتی صرفا جهت سرویس دهی به برج در نظر گرفته شده است.
  7 دستگاه آسانسور پانارامیک ولجستیکی ارتباطات عمودی از پارکینگ ها تا طبقات VIP و طبقات اداری را تأمین می کند که به صورت مستقل فقط به فضاهای مربوط به برج اداری سرویس خواهد داد.
  ویژگی های معماری مجتمع تجاری آرمیتاژ گلشن
  در طبقه همکف برج آرمیتاژ مشهد فضایی با ورودی مستقل و شاخص و در خور پروژه در موقعیت تقاطع خیابان هفتم تیر به عنوان رسپشن و لابی اولیه ورودی دفاتر اداری طراحی شده است. در این طبقه وجود جایگاه اختصاصی تشریفات (ترانسفر)، مرکز مبادلات ارزی، آژانس های مسافرتی و هواپیمایی، شعب بانک های دولتی و خصوصی در تسریع امور بانکی و مالی بسیار کارآمد خواهد بود.
  موقعیت جغرافیایی برج آرمیتاژ هفت تیر مشهد
  طراحان برج علاوه‌ بر اینکه در طراحی سازه و بنای پروژه تمامی استانداردهای روز دنیا را رعایت کرده‌ اند تا برجی در خور مشهد مقدس و ایران سرفراز طراحی کنند. همواره این را نیز مدنظر داشته‌ اند که این برج به یکی از جاذبه‌ های اصلی شرق کشور نیز تبدیل شود. ورودی ویژه از طریق پل ارتباطی خیابان هفتم تیر به طبقه دوم عریض‌ ترین پلی است که تاکنون با این منظور طراحی شده است. این پل در عین اینکه یک دسترسی عمومی به مرکز تجاری برج است کاربری‌ های ویژه‌ ای نیز دارد.
  پارکینگ برج اداری تجاری آرمیتاژ گلشن
  پارکینگ‌ های برج علاوه‌ بر این که در ساخت آنها از بهترین امکانات و مصالح استفاده شده است امکاناتی را برای خریداران بوجود می‌ آورند که تاکنون در شرق کشور دیده نشده است و در کشور نیز کم‌ نظیر می‌ باشد. برخی از این امکانات در سایت نشاط آوران به شرح زیر است:
  • کنترل تصویری تمام نقاط پارکینگ به‌ صورت 24 ساعته
  • عدم امکان پارک خودرو غیر در پارکینگ شما از طریق تجهیزات مکانیکی و الکترونیکی همزمان
  • استقرار کلیه امکانات استاندارد جلوگیری از حوادثی مانند حریق و تصادف و امثالهم
  • برقراری مکانیزم SIGNINIG استاندارد در تمامی پارکینگ
  • ایجاد امکانات دیجیتال کنترل تردد برای تمامی خودروها اعم از مالکان و ساکنان و مراجعه‌ کنندگان و مهمانان و امکان ارائه گزارش تردد برای مالکان.
  منبع : نشاط آوران - بزرگترین سایت گردشگری ایران


برای درج پاسخ عضویت الزامی است.آمار

 • بازدید امروز: 17
 • بازدید دیروز: 1307
 • بازدید کل: 707415