Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

تحصیل در کانادا

205 بازدید

 • تحصیل در کانادا
  me

  me

  تحصیل در کانادا
  تحصیل در کانادا یکی از روش‌های سریع و جذاب برای مهاجرت به این کشور است. بسیاری از علاقمندان علم و دانش، دوست دارند ادامه تحصیلات خود را در کشوری توسعه‌یافته بگذرانند؛ و سیستم آموزش عالی کانادا از این نظر یکی از بهترین سیستم‌های آموزش عالی است. همچنین تحصیل در کانادا فرصتی فراهم می‌کند تا فرد پیش از ورود کامل به جامعه کانادایی و بازار کار کانادا، تجربه زندگی در این کشور را به دست آورد. این تجربه می‌تواند در صورت علاقه به اقامت دائم در کانادا، برای جذب شدن در بازار کار و ارتباطات کاری و شخصی بسیار مفید باشد.
  دریافت اقامت تحصیلی و تحصیل در کانادا بر اساس ویژگی‌ها و صلاحیت‌های علمی شما سنجیده می‌شود؛ و در صورتی که بتوانید از دانشگاهی پذیرش بگیرید؛ قادر هستید بر اساس آن اقامت کشور کانادا را به دست آورید. اما موضوع به این سادگی که تصور می‌کنید نیست. از این رو متخصصان مجموعه دِوَک آماده هستند که بر اساس تجربیات بالای خود در زمینه امور مهاجرت به کانادا، شما را در این مسیر همراهی کنند.تحصیل در کانادا برای دانش آموزانتحصیل در کانادا و در مدارس دولتی برای سنین 6 تا 17 سال امکان پذیر می باشد. مدارس در کانادا در دو ترم پاییز و زمستان پذیرش دارند. برای دریافت پذیرش در این مقطع نیازی به ارائه مدرک زبان نمی باشد.در این روش یکی از والدین می تواند دانش آموز را همراهی نموده و در صورتی که ایشان در کالج یا دانشگاه ثبت نام نماید سه حسن برای خانواده به ارمغان می آید :1- تحصیل فرزند از سال دوم رایگان خواهد شد.2- پدر اجازه کار بدون محدودیت (Open Work Permit) دریافت خواهد کرد.3- مادر پس از تحصیل می تواند از اجازه کار پس از تحصیل(PGWP) به مدت سه سال استفاده نماید که با داشتن یکسال کار فول تایم از این سه سال کل خانواده حائز شرایط دریافت اقامت دائم می گردند.شهریه سالانه مدارس دولتی بر اساس ایالت و مقطع تحصیلی بین 13000 تا 16000 دلار کانادا متغیر می باشد.تحصیل در کانادا در کالجاین دوره برای متقاضیان زیر 28 سال که قصد یادگیری یک تخصص به صور حرفه ای و ورود به بازار کار را دارند مناسب می باشد. به‌طور معمول کمترین نمره‌ای که در سطح دیپلم از سوی کالج های کانادایی پذیرفته می‌شود 14 است.با این که دانشجویان می بایست نمره حداقل 5.5 در آزمون آیلتس و یا معادل آن در آزمون تافل را ارائه دهد اما این امکان فراهم هست که با گذراندن دوره زبان داخل کالج با هر سطح زبانی پذیرش انجام گردد.طول دوره های کالج یک ساله و دوساله بوده و شهریه این دوره ها بر اساس نوع کالج و رشته مربوطه هر ترم بین 7000 تا 9000 دلار کانادا متغیر می باشد. تحصیل در کانادا در دوره کارشناسیتحصیل در کانادا و در دوره کارشناسی بر اساس معدل دیپلم و نمره آزمون‌های بین‌المللی زبان ممکن می‌شود. در واقع معیار سنجش شما برای دارا بودن صلاحیت ورود به این مقطع این موارد است. به‌طور معمول کمترین نمره‌ای که در سطح دیپلم از سوی دانشگاه‌های کانادایی پذیرفته می‌شود 14 است.همچنین در زمینه سنجش تسلط بر زبان انگلیسی نیز مدرک زبان آیلتس و تافل بسیار مورد توجه دانشگاه‌های کانادایی است. در واقع برای تحصیل در کانادا و ورود به این مقطع شما نیازمند نمره حداقل 6 در آزمون آیلتس و یا معادل آن در آزمون تافل هستید. البته بسیاری از دانشگاه‌ها شما را بدون مدرک زبان نیز پذیرش می‌کنند؛ اما شرط آنها این است که پیش از ورود به دانشگاه، در دوره‌های آموزش زبان شرکت کرده و مدرک لازم را دریافت کنید.دوره های کارشناسی عموما 4 سال یا 8 ترم بوده و هر ترم به طور متوسط 9000 دلار کانادا هزینه خواهد برد.تحصیل در کانادا در دوره کارشناسی ارشدشرایط تحصیل در کانادا در مقطع کارشناسی ارشد نیز تا حدود زیادی مشابه با مقطع لیسانس است. به این معنا که شما برای ورود به این دوره نیازمند مدرک کارشناسی از یک دانشگاه معتبر و نمره مناسب در یک آزمون بین‌المللی زبان انگلیسی هستید. منظور از مدرک کارشناسی معتبر مدرکی است که دریافت آن 4 سال یا 8 ترم تحصیلی زمان برده باشد؛ و معدل آن بالاتر از 14 باشد.
  همچنین در دوره کارشناسی ارشد برای دریافت پذیرش و تحصیل در کانادا باید سطح بالاتری از تسلط بر زبان انگلیسی را ارائه کنید. به‌طور معمول دانشگاه‌های کانادایی برای ارائه پذیرش در این سطح، درخواست نمره آیلتس بالای 6.5 و یا معادل آن در آزمون تافل را دارند.
  دوره های کارشناسی ارشد عموما 2 سال یا 4 ترم بوده و هر ترم به طور میانگین 7000 دلار کانادا هزینه در بر خواهد داشت.


برای درج پاسخ عضویت الزامی است.آمار

 • بازدید امروز: 245
 • بازدید دیروز: 1103
 • بازدید کل: 703733