Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

لنز رنگی چشم برای عروس خانم ها

145 بازدید

 • لنز رنگی چشم برای عروس خانم ها
  سحر قاسمی

  سحر قاسمی

  ایران لنز از سال 1390 تاکنون به مدیریت سحر قاسمی اپتومتریست شماره نظام پزشکی 2104 ب و سالار حمیدی شماره نظام پزشکی 2129 ب در اینستاگرام مشغول به فعالیت بوده و هست.
  فروشگاه ایران لنز دارای تمامی برندهای با کیفیت و معتبر لنز چشم در انواع-لنز رنگی، لنز طبی لنز طبی رنگی می باشد. هر کدام از این لنزها دارای مدت زمان لنز روزانه، لنز ماهانه، لنز فصلی و لنز سالانه می باشد. برای نگهداری از لنز چشم کاربران باید مراقبت ویژه ای از لنز خود نمایند تا هم لنزشان سالم بماند و هم به چشم هایشان صدمه ای وارد نکند. یکی از روش های مراقبت از لنز استفاده از محلول لنز می باشد که البته نمی توان از هر نوع محلول لنزی استفاده کرد . قبل از خرید محلول لنز حتما از پزشک و یا اپتومتریست خود مشورت نمایید تا مناسب ترین محلول را به شما معرفی نمایند.
  لنز های رنگی یکی از لوازم اصلی در آرایش عروس به شکار می آید و به دلیل حساسیت مراسم و طولانی بودن زمان استفاده از لنز باید یک لنزی اتنخاب شود که چشم عروس خانم و اذیت نکند و همچنین جنس اون بسیار راحت و سبک باشه.
  در صد آرسانی بالایی داشته باشه تا چشم و مرطوب نگه داره و باعث قرمز شدن چشم نشه.
  پس دقت داشته باشید از هر نوع جنس لنزی استفاده نکنید و حتما از مشاورین بخواهید که یک برند عالی بهتون معرفی کنه.
  برای خرید هر نوع لنز چشم نسخه خوانی و یا ناراحتی های چشمی پس از گذاشتن لنز می توانید با مشاوران ایران لنز به طور رایگان در تماس باشید. شایان ذکر است تمامی لنزهای این فروشگاه دارای گارانتی 48 ساعته می باشد. گارانتی لنز ایران لنز شامل مشکل لنز مثل لب پر بودن لنز، عدم تطبیق رنگ درخواستی مشتري، نمره اشتباه لنز طبی و یا طبی رنگی می باشد.توجه نمایید در زمان تحویل لنز فقط یکی از لنزها را باز کنید و بین 7 تا 8 ساعت آن را داخل محلول بگذارید و بعد از آن استفاده نمایید زیرا در صورتی که با باز کردن هر دو لنگه لنز این شرکت هیچ مسئولیتی در قبال مشکلات احتمالی لنز نخواهد داشت.
  از انتخاب و اعتماد شما به ایران لنز سپاسگذاریم.
  خوشبختانه ما در فروشگاه ایران لنز دارای تمامی برندهای معتبر لنز چشمی می باشیم و تمامی لنزهای رنگی، طبی رنگی و طبی از مجوزهای جهانی و بهداشتی برخوردار هستند .
  هدف ما تنها فروش لنز نمی باشد. توجه به کیفیت و راحتی مشتریان مهم ترین و اصلی ترین رسالت مجموعه ما می باشد.به همین دلیل تنها برندهای معتبر و مورد تایید دنیا را در این فروشگاه موجود می باشد و از فروش برندهای متفرقه که تنها جنبه اقتصادی دارند اجتناب نموده ایم.
  https://iranlens.ir/
 • محمدهادی مقیمی

  محمدهادی مقیمیبرای درج پاسخ عضویت الزامی است.آمار

 • بازدید امروز: 318
 • بازدید دیروز: 1076
 • بازدید کل: 738466