Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

12 روند طراحی وب سایت برای ایجاد وب سایت جذاب

95 بازدید

 • 12 روند طراحی وب سایت برای ایجاد وب سایت جذاب
  مگ بوت

  مگ بوت

  12 روند طراحی وب سایت برای ایجاد وب سایت جذاب
  طراحی وب می تواند مهره ای تاثیرگذار در برندسازی باشد. جنبه های بسیاری وجود دارد که به ایجاد یک وب سایت خوب می انجامد، که می تواند همه چیز را با هم ترکیب کند. با این حال داشتن یک وبسایت به خوبی طراحی شده، کاربر پسند برای کسب و کار شما بسیار مهم است. در دنیای دیجیتال، وب سایت ها به عنوان اولین نقطه تماس برای هر مشتری جهت دریافت خدمات می باشد. این به این معنی است که وب سایت شما باید یک پرونده متقاعد کننده را از طرف شما ارائه کند. یک وب سایت خوب می تواند یک کاربر را جذب کند، به کاربران به شما حرفه ای نگاه کنند و حتی یک کاربر تصادفی را تبدیل به یک مشتری کند.
  بر اساس یک مطالعه انجام شده توسط Adobe در سال 2015، کاربرانی که 15 دقیقه برای خواندن یک محتوا یا اشتراک اطلاعات یک وبسایت وقت می گذارند، دو سوم از آنها با وبسایتی زیبا برخورد کرده اند. به طور مشابه، 59٪ کاربرانی که تصمیم به شرکت در یک وبسایت می کنند زیبایی وب سایت را دوست دارند. این و آمار بیشتر اهمیت دادن زمان و توجه به طراحی وب سایت شما را برجسته می کند. در این مقاله، ما 12 راه ساده است که می تواند به شما در ایجاد وب سایت جذاب تر کمک کند معرفی می کنیم.
  با یک صفحه به زودی با شمارش معکوس به کنجکاوی کاربران اضافه کنید
  اضافه کردن دکمه ها با بافت های پس زمینه
  صفحه ورود به سایت سفارشی
  سعی کنید از منو مختلف استفاده کنید
  در تصاویر یا عکس های محصول، جلوه های ویژه بکار ببرید
  نمایش فونت ها و اطلاعات بصورت شناور و مدرن
  تماشاچیان را با انیمیشن تسخیر کنید
  یک جدول قیمت گذاری منحصر به فرد طراحی کنید


برای درج پاسخ عضویت الزامی است.آمار

 • بازدید امروز: 941
 • بازدید دیروز: 949
 • بازدید کل: 662146