Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

برنامه شبیه تلگرام چیست؟

632 بازدید

• برنامه شبیه تلگرام چیست؟
    معین رضایی

معین رضایی

سلام دوستان وهمکاران عزیز. خب همانطور که میدونید مدتی هست که تلگرام بسته شده و یکی از دغدغه
    های بسیاری از کاربران اندرویدی و ای او اس این هستش که از چه پیام رسانی به جای
    تلگرام استفاده کنیم؟!!! البته طبق اطلاعات به دست اومده شاید براتون جالب باشه که
    بدونید هنوز از کاربران تلگرام خیلی کم نشده و تقریبا فقط 1 میلیون نفر کم شده.
    اما در هر صورت برای خیلی از کاربران مشکله که با نرم افزارهای خاص تلگرام رو باز
    کنن. من پس از بسته شدن تلگرام به شدت تحقیق کردم تا یک برنامه خوب شبیه تلگرام
    پیدا کنم تا هم رابط کاربری خوبی داشته باشه هم سرعت خوبی داشته باشه و صد البته
    از امنیت بالایی برخوردار باشه. من پیام رسان های داخلی و خارجی رو مورد بررسی
    قرار دادم. برنامه سروش از کیفیت خوبی برخورداره اما نیازمند این هستش که بیشتر
    روش کار بشه به ویژه رو امنیتش چرا که در زمینه امنیت این برنامه ضعف زیادی داره.
    بارها دیده شده که افرادی تونستن این برنامه رو تحت تاثیر قرار بدن و وارد بشن حتی
    تصاویری هم از این حرکت در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام منتشر شد. اما خب
    قابلیت های جالبی هم داره مثل تماس صوتی با حداقل مصرف اینترنت مثل داشتن رباتی که
    میتونه تمام محتوای شما رو از کانال تلگرامتون انتقال بده به کانالی که در سروش
    راه اندازی کردید. در هر صورت باید بدونید که برنامه شبیه تلگرام چیست؟  برنامه شبیه تلگرام زیاد هستش اما با هر برنامه ای نمیشه کار کرد. اما یکی ازبرنامه هایی که به نظر من خیلی خوب و عالی بود برنامه گوگل الو است. این برنامه یک
    رابط کاربری بسیار ساده داره اما قابلیت های خیلی خوبی داره و البته امنیتش هم
    عالیه. همچنین جالبه که گوگل یک دستیار هم برای شما در این برنامه در نظر گرفته که
    با استفاده از هوش مصنوعی کارهای جالبی برای شما انجام میده. توصیه میکنم حتما از
    این برنامه استفاده کنید چرا که تا الان بیش از ده میلیون نصب فعال داشته.
  • moradi777

moradi777

با توجه به اهمیت روز افزون توسعه کسب و کار در حوزه اینترنت شرکت سئویاب مجموعه منسجمی از مقالات و خدمات خود را در قالب بحث سئو سایت به صورت مستمر و مدام در این سایت اعلام می دارد. با وجود آنکه بحث
    بهینه سازی سایت
    برای موتور های جستجو سایت های مختلف مبحثی کاملا تخصصی می باشد اما جهت روشن شدن حدود و شکل کلی فعالیت وجهت ارائه خدمات
    سئو سایت
    آمادگی همکاری با تمامی شرکت های دولتی و غیر دولتی و همچنین مجموعه های خصوصی را با بیش از یکصد نمونه کار در زمینه
    سئو
    دارا می باشیم.
  • مسعود یاری

مسعود یاری

بله من هم از تلگرام در زمینه
    لوله بازکنی
    و
    لوله بازکن
    فعالیت میکردم ولی با فیلتر شدن آن از نرم افزار سرش جهت پشتیبانی از مشتریان استفاده میکنم .. موفق باشید
  • رضا ظریف

رضا ظریف

عرض ادب جناب رضایی عزیز. واقعا ممنونم ازتون بابت اینکه این اطلاعات رو با ما به اشتراک گذاشتید. من خودم یک وکیل هستم. مدت زیادی بود که یک کانال تلگرامی راه اندازی کرده بودم که در اون کانال پیرامون سوالاتی که کاربران مطرح میکردن میومدم و مشاوره حقوقی میدادم اما متاسفانه با بسته شده تلگرام حاصل مدت ها تلاش من برای افزایش کاربران کانال هدر رفت و مهم تر اینکه پاسخ تعداد زیادی از کاربران بی جواب موند. با خوندن این مقاله شما یک امید دوباره گرفتم و میخوام یک باره دیگه یک کانال جدید راه اندازی کنم. من یک
    وکیل مواد مخدر در مشهد هستم که در آسا وکیل مشغول به کارم. میخوام در ارتباط با تخصص خودم مطالب بسیار عالی رو در کانال جدیدم منتشر کنم. با توجه به توضیحات شما فکر میکنم که پیام رسان سروش گزینه خیلی خوبی میتونه باشه به ویژه اینکه با رباتش میتونیم مطالب کانال تلگراممون رو انتقال بدیم به کانالمون در سروش. بازم ممنونم ازتون.

برای درج پاسخ عضویت الزامی است.

آمار

• بازدید امروز: 984
  • بازدید دیروز: 949
  • بازدید کل: 662189