Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

علائم زگیل تناسلی چیست؟روش های درمان؟

529 بازدید

• علائم زگیل تناسلی چیست؟روش های درمان؟
    سارا وحدت

سارا وحدت

سلام
    من تقریبا چهار ماهه که ازدواج کردم 
    به تازگی متوجه زائده های کوچک گوشتی مانندی روی ناحیه تناسلی همسرم شدم
    ولی خب ما قبل عروسی زیاد رابطه و رفت و آمد نداشتیم خیلی کوتاه بود دوران نامزدی
    اوایل هم بخاطر خجالت زیاد دقت نمیکردم
    الان که توی یک سری سایت سرچ کردم فهمیدم زگیل تناسلی هست خجالت میکشم به خودش بگم یا برم از دکتری بپرسم، کسی تجربه داشته باهام در میون بذاره؟ چجوری میشه درمانش کرد؟
    پیش چه دکتری برم ؟ ممکنه به منم سرایت کرده باشه؟
    ممنون از دوستانی که راهنمایی میکنند
  • naeimeaht

naeimeaht

سلام به نظر من هر چه رودتر باید این مسالرو با همسرتون در جریان بزارید که درمان و شروع کنند که خدای نکرده در آینده مشکلی براشون پیش نیاد.
    خوشبختانه بیماری زگیل تناسلی علیرغم نوشته های سایت ها و برخی از پزشکان قابل درمان است . بیماری زگیل تناسلی به دلیل عدم مقاومت سیستم ایمنی بدن به وجود میاد . من مبتلا به این بیماری بودم و تحقیقات زیادی در خصوص این بیماری انجام دادم .
    این بیماری بالغ بر 100 نوع دارد که با هر بار فریز کردن، کرایو، زدن محلول پودوفین، لیزر زگیل تناسلی یک نوع آن از بین خواهد رفت و مجددا دیگه شما اون نوع از زگیل و در نمیارید شما با هر بار معالجه که بهترین آن درمان با لیزر است به مقابله آن نوع خاص از ویروس hpv می پردازید.
    من تو کلینیک پایتخت توی ونک زگیل تناسلی (واژن و مقعد) درمان کردم. اگر نیاز داشتید به سایتشون سر بزنید شماره و ادرسشو بردارید.
    http://clinicdarman.com/
  • samadi

samadi

دوست عزیز در این مورد باید با پزشک متخصص عفونی مشورت کنید .
    زگیل تناسلی در مردان، ممکن است بر روی نوک آلت تناسلی، اسکروتوم یا مقعد رخ دهد.
    بیش از ۱۵۰ نوع مختلف hpv وجود دارد. تقریبا ۳۰ مورد از این موارد مربوط بهعفونت های دستگاه تناسلی hpv هستند.
    هر نوع hpv شماره گذاری شده و به عنوان یک hpv با خطر بالا یا کم خطر طبقه بندی می شود.
    در برخی موارد، زگیل ها، بدون هیچ گونه اذیتی در درازمدت خود به خود، برطرف می شوند.
    اکثر مردان مبتلا به زگیل تناسلی، هرگز علائم را تجربه نمی کنند یا متوجه نمی شوند که عفونت دارند.
    و در صورت آگاهی از بروز عفونت، ممکن است متوجه علائم زگیل های تناسلی خود شوند.
    مردان و زنان می توانند زگیل تناسلی را از واژن، مقعد یا رابطه جنسی دهانی با یک شریک آلوده داشته باشند.
    اکثر افراد مبتلا به hpv ، می توانند به طور ناخودآگاه آن را به شریک خود منتقل می کنند، زیرا آنها از وضعیت زگیل خود، مطلع نیستند.
    در این مورد میتونید با متخصصین کلینیک دکتر علیرضا زارعی ، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید:
    http://www.darmancolorectal.com/
  • ایران کلینیک

ایران کلینیک

سلام عزیزم متاسفانه این بیماری به شدت مسری هست و در اثر اولین تماس جنسی واژینال ،مقعدی یا دهانی با فرد آلوده می تواند به بدن فرد منتقل شود .
    روش های درمان زیادی داره مثل کرایوتراپی ، سوزاندن ، انجام عمل جراحی ، داروهای موضعی که البته این روش ها درمان قطعی نیستند و فقط زاعده رو از بین میبرن قطعی ترین روش درمان زگیل تناسلی با لیزر هستش.
    من تو نت سرچ زدم این سایت مطالب خوبی رو اشتراک گذاری کرده بهتره مطالعه کنی و سریع به یک پزشک متخصص مراجعه کنید.
    درمان قطعی زگیل تناسلی در مردان و زنان با لیزر و کرایوتراپی - ایران کلینیک
  • rad

rad

درمان زگیل تناسلی به روش لیزر و با روش نوین به وسیله فیبر نوری و تاباندن اشعه لیزر انجام می شود. این روش در بدو ورود به دنیای بیماریهای نشیمنگاهی با استقبال چشمگیر مواجه شد و به سرعت رشد کرد و بر دیگر روش های سنتی غلبه کرد.
  • samadi

samadi

زگیل یک بیماری شایع پوستی است که برای بسیاری از شما آشناست . این بیماری به شکل زائده هایی گوشتی و سفت بر روی نقاط مختلف پوست بدن ظاهر می شوند . زگیل ها انواع و اندازه های مختلفی دارند و ممکن است به شکل تک زگیل هایی پراکنده به وجود بیایند و گاهی هم از رشد و تجمع چندین زگیل ، زگیل های بزرگتری به وجود می آید که به زگیل های خوشه ای معروفند .
    انواع زگیل
    زگیل معمولی
    زگیل مسطح
    زگیل رشته ای
    زگیل کف پا
    زگیل تناسلی
  • سارا زمانی

سارا زمانی

سلام عزیزم امیدوارم که مشکلت تا الن حل شده باشه ولی اگر هنوز هست لطفا برو پیش دکتر متخصص و اصلا هم خجالت نکش چون اصلی ترین راه انتقال این ویروس رابطه جنسی هست این سایت برای کلینیک اچ پی وی هست که بصورت تخصصی در این زمینه فعالیت دارند یه سر به سیات بزن حتما به دردت میخوره : https://hpvdarman.com/
  • afshar

afshar

زپگیل راه درمان داره و نیازی به خجالت نیست. چون عواقبش خیلی بیشتر از خجالت و این حرفاست. قطعا متخصص پوست یا ارولوژی بهتر از هر کسی میتونه بهت کمک کنه

درمان زگیل تناسلی در مردان با لیزر

برای درج پاسخ عضویت الزامی است.

آمار

• بازدید امروز: 166
  • بازدید دیروز: 1307
  • بازدید کل: 707564