Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نسل جدید تخت بیمار برقی با امکانات جالب

425 بازدید

 • +1
  نسل جدید تخت بیمار برقی با امکانات جالب
  lemons

  lemons

  نسل جدید تخت بیمار برقی با امکانات جالبنیروی محرکه این نسل از تخت بیمار برقی از نوع الکتریسته می باشد.  بنا به درخواست پزشک و نیاز مددجو درانواع و اشکال مختلف تولید میشود .اکثر این تخت ها دارای قابلیت تنظیم ارتفاع و تغییر پوزیشن قسمتبالای بدن بیمار ، وسط و پایین بیمار می باشد.نرده های کناری اصولا تاشو و از جنس محکمی می باشد.ایمنی بیمار و کاربری راحت و رضایت و ایمنی همراهان و استحکام تختاز مزایای این نوع تخت بیمار برقی می باشد.بسته به جنس و آپشن های تخت دارای قیمت های مختلف می باشد.قیمت رویه فلزی نسبت به ABS آن 150 هزار تومان بیشترمی باشد.در صورت تقاضا امکان تبدیل ریموت کنترل به نوع وایر لس موجود میباشد.موتور تایوان با دو سال ضمانت می باشد.تخت قابل ارایه شده سه شکن با تنظیم ارتفاع و با موتو چینی و ضمانت2 سال و خدمات فروش ۵ ساله می باشد.جهت خرید به سایت تخت بیمار برقیهارپگتب مراجعه کنید. 
 • کیان طب سلامت

  کیان طب سلامت

  مطلب در مورد تخت برقی جالب بود، ممنون از راهنمایی شما. از سایت ما نیز بازدید فرمایید. در این رابطه با موارد جالبی مواجه خواهید شد. http://ktsalamat.com/


برای درج پاسخ عضویت الزامی است.آمار

 • بازدید امروز: 227
 • بازدید دیروز: 1076
 • بازدید کل: 738375